"Türkiyədə yaşayıb Azərbaycanı biabır etməsinlər, adımızı batırmasınlar".
BUTA.TV bildirir ki, bunu aznews.az-a açıqlamasında müğənni Əli Mirəliyev Afaq Aslanın 1 milyonun qarşılığında soyunmasına münasibət bildirərkən dyib.
Müğənni A.Aslanı tanımadığını bildirib: "Onun üzünü görməmişəm, Allah bilir meymunun biridir. Soyunub neynəyəcək? Möcüzə yaradacaq? Soyunmağın qiyməti bu qədər deyil. Onda bütün qızlar soyunsunlar, görüm onlara 100 manat verirlər? Bizim müğənnilərimiz var ki, kliplərdə soyunurlar, onlara 50 manatdan artıq vermirlər".
Əli Mirəliyev həmkarına məsləhət də verib: "Soyunsun, 50 manatdan artıq ona pul verməzlər. Getsin ədəb-ərkanla özünə bir iş tapsın. Harda işləyirsə işləsin, müğənni və ya aktrisa sözünü dilinə gətirməsin. Onlar heç vaxt soyunmur. Bunlar gicdir, dəlidir, bu nə performansdır? Qalmaqal yaradıb, soyunmaqla özlərini reklam edirlər.
Qeyd edək ki, müğənni Afaq Aslan Türkiyədə filmə çəkildiyini deyib. Filmdə açıq-saçıq səhnələrdə rol yaradan müğənni bunun qarşılığında 1 milyona yaxın pul aldığını deyib.